Yüklüyor...
gts_securitour_proximity_guvenlik_tur_kontrol
  • gts_securitour_proximity_guvenlik_tur_kontrol

GTS SECURITOUR PROXIMITY


[Fiyat için Baglantı Kurunuz.]

Stokta

SECURITOUR GÜVENLİK DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Proximity MODEL

(Fabrikalar, İş yerleri, Kapalı ve açık alanlı antrepolar, Alış veriş merkezleri, Askeri tesisler ve üsler, iş merkezleri, Otaparklar)

Fiziksel Güvenlik gerektiren  alan bir güvenlik görevlisine ihtiyac duyar.

Peki; Gercekten Güvenlik Görevliniz belirlediğiniz noktaları düzenli olarak dolaşıyormu?

Emin değilseniz, Risktesiniz.

Güvenlik ihtiyacı hisedilen her yerde % 100 Güvenlik Kontrolu sağlıyabilmek için üretilen Güvenlik Tur Kontrol Sistemi Tüm güvenlik otomasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Güvenlik Tur Sistemi çağımızın en üstün teknolojileri kullanılarak oluşturulmuştur. 2000' li yılların gereği olarak bilgisayar yapısında geliştirilen Güvenlik Tur Sistemi Windows ortamında çalışmaktadır. Ayrıca raporlama kapasitesi de artırılarak kontrol işleminin daha geniş ve daha ayrıntılı bir biçimde raporlama yapılabilmektedir.

Güvenlik arz eden yerlere monte edilen güvenlik noktalarını belirtiğiniz zamanda, saatte bir yada yarım saatte bir güvenlik görevlisi  SECURITOUR Proximity akıllı  kalem ile dolaşır noktaları dolaştığını belirtebilmesi için noktaya 5-7 Cm yaklaştırır.  yaklaştırdığı anda kalemin üzerindeli ışığı yakarak ve bip sesi çıkararak görevliye noktayı okuduğunu ve hafızasına kaydettiğini belirtir. Görevli kendisine verilmiş talimat doğrultusunda turuna aynı şekilde devam edip tamamlar isterseniz günlük, haftalık yada aylık kalemi görevliden SECURITOUR akıllı kalemi alarak bilgisayarınızın yanında bulunan ve setin içinde çıkan aktarım cihazının üzerine koyarak aktarım komutu ile aktarım işlemi hemen başlar ve size hangi güvenlik görevlisinin hangi noktaları ne  zaman dolaşmış olduğunu rapor halinde sunar. Raporlar istenirse  yazıcıdan çıkarılıp imza altına alınarak arşivlenir yada üstün nitelikli yazılımı sizin adınıza bilgisayarınızda yedekleriyle birlikte saklar ve sistemi ilk kurduğunuz güne kadar tüm verilere ulaşmanıza imkan verir.

SECURITOUR Proximity okuyucu kalemin dış yüzeyi ABS ve ( SS 304 ) paslanmaz çelikten yapılmış olup, darbelere karşı dayanıklıdır. Ağırlık merkezi arka kısımda olduğu için düşürme durumunda ilk olarak arka kısmı yere geleceği için gelen darbenin ABS plastik yüzeyde absorbe edilerek kaleme zarar vermesi engellenmiş olmaktadır. % 100 Su geçirmez özelliği ile waterprof olan SECURITOUR akıllı kalem her türlü hava koşullarında çalışmaktadır.

SECURITOUR Güvenlik Tur Kontrol sistemi Veri aktarımı USB Teknolojisi ile  çalışan Cihazı sayesinde datalar hızlı bir şekilde Bilgisayara aktarılabilir. Aynı zamanda şarj aleti olarakta kullanılan aktarım Cihazı eksta olarak enerji gereksimini yoktur. USB aktarım Cihazı ile bir şarjın ardından 30 gün hizmetinizdedir.

Bataryası bitmeden son 50 okumada görsel ve ses ile uyarı vermektedir.

Kontrol noktaları (Güvenlik Noktası Düğmeleri) her yere kolayca monte edilebilir. Isı, Su ve basınçtan etkilenmediği gibi kirli ve yağışlı ortamlardan zarar görmez. Hertürlü yedek malzemesi mevcuttur. % 100 Yerli üretimdir. Bilgisayar programı Türkçedir.

Güvenlik Tur Sistemi kullanan müşterilerimizin % 70' nin bir hırsızlık, yangın vb istenmeyen durumların başlarına gelmesinden sonra böyle bir sisteme sahip olmak istediklerini biliyormuydunuz. 

Gelin işinizi şansa bırakmayın Güvenlik ihmale gelmeyen en önemli unsurdur.