Yüklüyor...

GTS SECURITOUR PROXIMITY

SECURITOUR Guvenlik Kontrol SİSTEMLERİ

Proximity MODEL

(Fabrikalar, İş yerleri, Kapalı ve açık alanlı antrepolar, Alış veriş merkezleri, Askeri tesisler ve üsler, iş merkezleri, Otaparklar)

Fiziksel Güvenlik gerektiren  alan bir güvenlik görevlisine ihtiyac duyar.

Peki; Gercekten Güvenlik Görevliniz belirlediğiniz noktaları düzenli olarak dolaşıyormu?

Emin değilseniz, Risktesiniz.

Güvenlik ihtiyacı hisedilen her yerde % 100 Güvenlik Kontrolu sağlıyabilmek için üretilen Güvenlik Tur Kontrol Sistemi Tüm güvenlik otomasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Güvenlik Tur Sistemi çağımızın en üstün teknolojileri kullanılarak oluşturulmuştur. 2000' li yılların gereği olarak bilgisayar yapısında geliştirilen Güvenlik Tur Sistemi Windows ortamında çalışmaktadır. Ayrıca raporlama kapasitesi de artırılarak kontrol işleminin daha geniş ve daha ayrıntılı bir biçimde raporlama yapılabilmektedir.

Güvenlik arz eden yerlere monte edilen güvenlik noktalarını belirtiğiniz zamanda, saatte bir yada yarım saatte bir güvenlik görevlisi  SECURITOUR Proximity akıllı  kalem ile dolaşır noktaları dolaştığını belirtebilmesi için noktaya 5-7 Cm yaklaştırır.  yaklaştırdığı anda kalemin üzerindeli ışığı yakarak ve bip sesi çıkararak görevliye noktayı okuduğunu ve hafızasına kaydettiğini belirtir. Görevli kendisine verilmiş talimat doğrultusunda turuna aynı şekilde devam edip tamamlar isterseniz günlük, haftalık yada aylık kalemi görevliden SECURITOUR akıllı kalemi alarak bilgisayarınızın yanında bulunan ve setin içinde çıkan aktarım cihazının üzerine koyarak aktarım komutu ile aktarım işlemi hemen başlar ve size hangi güvenlik görevlisinin hangi noktaları ne  zaman dolaşmış olduğunu rapor halinde sunar. Raporlar istenirse  yazıcıdan çıkarılıp imza altına alınarak arşivlenir yada üstün nitelikli yazılımı sizin adınıza bilgisayarınızda yedekleriyle birlikte saklar ve sistemi ilk kurduğunuz güne kadar tüm verilere ulaşmanıza imkan verir.

SECURITOUR Proximity okuyucu kalemin dış yüzeyi ABS ve ( SS 304 ) paslanmaz çelikten yapılmış olup, darbelere karşı dayanıklıdır. Ağırlık merkezi arka kısımda olduğu için düşürme durumunda ilk olarak arka kısmı yere geleceği için gelen darbenin ABS plastik yüzeyde absorbe edilerek kaleme zarar vermesi engellenmiş olmaktadır. % 100 Su geçirmez özelliği ile waterprof olan SECURITOUR akıllı kalem her türlü hava koşullarında çalışmaktadır.

SECURITOUR Güvenlik Tur Kontrol sistemi Veri aktarımı USB Teknolojisi ile  çalışan Cihazı sayesinde datalar hızlı bir şekilde Bilgisayara aktarılabilir. Aynı zamanda şarj aleti olarakta kullanılan aktarım Cihazı eksta olarak enerji gereksimini yoktur. USB aktarım Cihazı ile bir şarjın ardından 30 gün hizmetinizdedir.

Bataryası bitmeden son 50 okumada görsel ve ses ile uyarı vermektedir.

Kontrol noktaları (Güvenlik Noktası Düğmeleri) her yere kolayca monte edilebilir. Isı, Su ve basınçtan etkilenmediği gibi kirli ve yağışlı ortamlardan zarar görmez. Hertürlü yedek malzemesi mevcuttur. % 100 Yerli üretimdir. Bilgisayar programı Türkçedir.

Güvenlik Tur Sistemi kullanan müşterilerimizin % 70' nin bir hırsızlık, yangın vb istenmeyen durumların başlarına gelmesinden sonra böyle bir sisteme sahip olmak istediklerini biliyormuydunuz. 

Gelin işinizi şansa bırakmayın Güvenlik ihmale gelmeyen en önemli unsurdur. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

SECURITOUR  AKILLI KALEM

TAG

HABERLEŞME YUVASI ve ŞARJ

Kayıt Kapasitesi

4088

   
Tanıtabilir Tom Sayısı

Sınırsız

   
Çalışma Voltajı

3.7 V DC

   
Çalışma sıcaklığı

- 40 C + 85 C

- 40C + 85 C

- 30C + 70 C

PC ile Haberleşme şekli

USB

 

USB

Tag ile Haberleşme şekli

Proximity Teknolojisi

 Proximity Teknolojisi

One Wire

Boyut

Boy= 135 mm Çap= 28 mm 

Boy= 7mm Çap : 78.4 mm

95*95*60 mm

Dış kılıf

ABS Plastik kaplı Paslanmaz çelik

ABS

ABS Plastik

Ağırlık

110 gr % + -  5 gr

30 gr

115 gr

İşletim Sistemi

Win 98 & üst versiyonlar

   
Tek Şarzla

30 Gün

 

 USB

Garanti

2 yıl

   

GTS SECURITOUR PROXIMITY
[Fiyat için Baglantı Kurunuz.]
Stokta
GTS
SECURITOUR GÜVENLİK DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ Proximity MODEL (Fabrikalar, İş yerleri, Kapalı ve açık alanlı... More

 

Gösterimler

İçerik bulunamadı

New post

To ensure that a person, not an automated program, is filling this form, please enter the characters you see in this picture. All letters will be shown in their capitalized form.