Yüklüyor...

GTS STANDART MODEL

GTS DOKUNMATİK GÜVENLİK DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ

STANDART MODEL

(Fabrikalar, İş yerleri, Kapalı ve açık alanlı antrepolar, Alış veriş merkezleri, Askeri tesisler ve üsler, iş merkezleri, Otaparklar)

Fiziksel Güvenlik gerektiren  alan bir güvenlik görevlisine ihtiyac duyar.

Peki; Gercekten Güvenlik Görevliniz belirlediğiniz noktaları düzenli olarak dolaşıyormu?

Emin değilseniz, Risktesiniz.

Güvenlik ihtiyacı hisedilen her yerde % 100 Güvenlik Kontrolu sağlıyabilmek için üretilen GTS Güvenlik Tur Kontrol Sistemi Tüm güvenlik otomasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. GTS Güvenlik Tur Sistemi çağımızın en üstün teknolojileri kullanılarak oluşturulmuştur. 2000' li yılların gereği olarak bilgisayar yapısında geliştirilen GTS Güvenlik Tur Sistemi Windows ortamında çalışmaktadır. Ayrıca raporlama kapasitesi de artırılarak kontrol işleminin daha geniş ve daha ayrıntılı bir biçimde raporlama yapılabilmektedir.

Güvenlik arz eden yerlere monte edilen güvenlik noktalarını belirtiğiniz zamanda, saatte bir yada yarım saatte bir güvenlik görevlisi  GTS kalemi ile dolaşır noktaları dolaştığını belirtebilmesi için kalemi belindeki deri kılıfından çıkararak noktaya dokundurduğu anda kalemin kırmızı ışığı yakarak ve bip sesi çıkararak görevliye noktayı okuduğunu ve hafızasına kaydettiğini belirtir. Görevli kendisine verilmiş talimat doğrultusunda turuna aynı şekilde devam edip tamamlar isterseniz günlük, haftalık yada aylık kalemi görevliden GTS akıllı kalemi alarak bilgisayarınızın yanında bulunan ve setin içinde çıkan aktarım cihazının üzerine koyarak aktarım komutu ile aktarım işlemi hemen başlar ve size hangi güvenlik görevlisinin hangi noktaları ne  zaman dolaşmış olduğunu rapor halinde sunar. Raporlar istenirse  yazıcıdan çıkarılıp imza altına alınarak arşivlenir yada üstün nitelikli yazılımı sizin adınıza bilgisayarınızda yedekleriyle birlikte saklar ve sistemi ilk kurduğunuz güne kadar tüm verilere ulaşmanıza imkan verir. okuyucu kalemin dış yüzeyi ( SS 304 ) paslanmaz çelikten yapılmış olup, darbelere karşı dayanıklıdır.

Kontrol noktaları (Güvenlik Noktası Düğmeleri) her yere kolayca monte edilebilir. Isı, Su, manyetik alan ve basınçtan etkilenmediği gibi kirli ve yağışlı ortamlardan zarar görmez. Hertürlü yedek malzemesi mevcuttur. % 100 Yerli üretimdir. Bilgisayar programı Türkçedir.

Güvenlik Tur Sistemi kullanan müşterilerimizin % 70' nin bir hırsızlık, yangın vb istenmeyen durumların başlarına gelmesinden sonra böyle bir sisteme sahip olmak istediklerini biliyormuydunuz. 

Gelin işinizi şansa bırakmayın Güvenlik ihmale gelmeyen en önemli unsurdur. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

GTS AKILLI KALEM

TOM

HABERLEŞME YUVASI

Kayıt Kapasitesi

3276

   
Tanıtabilir Tom Sayısı

Sınırsız

   
Çalışma Voltajı

3 V DC

3 V DC

 
Çalışma sıcaklığı

- 10 C + 50 C

- 40C + 85 C

- 30C + 70 C

PC ile Haberleşme şekli

RS232C

 

RS 232C

Tom ile Haberleşme şekli

One Wire

 

One Wire

Boyut

Boy= 170mm Çap= 28 mm 

Boy= 6mm Çap : 16.3 mm

95*95*60

Dış kılıf

Paslanmaz çelik 1.5 mm

Paslanmaz çelik

ABS Plastik

Ağırlık

300 Gr

3 gr

 
İşletim Sistemi

Win 98 & üst versiyonlar

   
Batarya ömrü

CR 2 1.000.000 okuma yapar

   
Garanti

2 yıl

   

gts_standart_guvenlik_tur.gif

Bu kategori altında herhangi bir ürün yok

 

Gösterimler

İçerik bulunamadı

New post

To ensure that a person, not an automated program, is filling this form, please enter the characters you see in this picture. All letters will be shown in their capitalized form.