Yüklüyor...

PROXİMİTY OKUYUCU TERMİNAL

KARTLI PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ
KURULUM 
Giriş çıkışın uygun olduğu duvara yada bir turnike üzerine kart okuyucu terminalin montajı yapılır.

Çalışan işçi ve personellere alıcı firmanın logosunu içeren kredi kartı ebadında personel kartları verilir . Bu kartlar seri numaralı olabileceği gibi kartı kullanan kişin kimlik bilgilerini de içerebilir (personel sirkülasyonu fazla olan müşterilerine logolu ve seri numaralı kartı tavsiye ederiz.)

İşletmede kullanılan herhangi bir bilgisayara firmamız programcıları tarafından yazılmış ve istekler doğrultusunda sürekli güncellenen pdks yazılımı yüklenir.İşletmenin mesai saatlerine ve cezai kesintilerine göre program parametreleri düzenlenir ve eğitimi alan kullanıcıya parametrelerin değişmesi gerektiği anda değiştirebilmesi için eğitimi verilir.
UYGULAMA
Personel girişte ve çıkışta kart okuyucu makineden kartını geçirir.Bilgiler kart okuyucu makinenin hafızasında depolanır. Kullanıcı istediği anda cihaza bağlanıp hafızasındaki bilgileri alır ve alınan bilgiler pdks programda düzenlenir. Artık kullanıcı istediği raporları ( Geç gelenler, erken çıkanlar, fazla mesaiye kalanlar, devamsızlar vb.) alabilir. İstenirse bu sistem personelin normal ve fazla mesailerini de hesaplayarak ay sonu dağıtılacak maaşı çıkarır. Maaşına itirazı olan personeller var ise kişi bazında maaş ekstresi yazıcıdan çıkarılarak ilgili personele verilebilir.
hundure820.jpg

Bu kategori altında herhangi bir ürün yok